O nás

Veterinární ordinace pod vedením MVDr. Jaroslavy Slovákové je ošetřovna specializující se na poskytování služeb v oblasti onemocnění malých zvířat v zájmovém chovu.

Mezi naše pacienty patří nejen psi a kočky, ale i hlodavci, králíci, plazi i ptáci, u kterých provádíme základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Ve složitějších případech spolupracujeme se specializovanými pracovišti, u nichž máme možnost konzultace, či převzetí pacienta do jejich péče.

 V naší ordinaci se máte možnost objednat na určitý den a hodinu, a to buď telefonicky, e-mailem, nebo osobně (objednávky elektronickou poštou zasílejte minimálně s týdenním předstihem).

Samozřejmostí ale zůstává, že AKUTNÍ pacienti mají VŽDY přednost (závažnost stavu pacienta určí lékař, nebo kvalifikovaná sestra).

Nicméně i neobjednaní pacienti jsou ošetřováni plynule v pořadí, v jakém se dostavili.

Tímto prosíme - buďte ohleduplní, když se čekací doba prodlouží. Každý pacient potřebuje individuální přístup a různě dlouhou dobu k vyšetření. Nikdy nevíte, kdy to bude právě Váš mazlíček, který bude potřebovat důkladnější vyšetření, a tím samozřejmě více času. Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc, pokud je to možné.

 

Kontakt

Veterinární ordinace Žatecká 211/2438
Most
IČ 01911627

mobil: 773 997 695
veterina-most@email.cz